Pokój 108-109

Kompleks Ludwik zlokalizowany w Zabrzu przy ulicy Bronisława Hagera 41-43, został wybudowany w 1915 roku, piękny ceglany budynek o modernistyczno-klasycystycznym charakterze, po przeprowadzonych restauracyjnych pracach stał się świetną alternatywą dla przeszklonych biurowców i jedną z wizytówek miasta Zabrze.

Lokal o łącznej powierzchni 57 m2 składający się z dwóch pomieszczeń. Jest to lokal z gotowym podziałem funkcjonalnym, w pełni umeblowany, gotowy do rozpoczęcia działalności gospodarczej.  Jeden z pokoi wyposażony w stół i krzesła przygotowany do prowadzenia spotkań biznesowych. Drugi pokój o charakterze biurowym. Możliwość aranżacji lokalu według własnych potrzeb. W biurze jest zabudowany aneks kuchenny, z dostępem do wody oraz lodówka.  W najbliższym czasie planowana jest zabudowa dźwigu osobowego wewnątrz budynku.
Informacje o najemcach znajdują się przed budynkiem na tablicy informacyjnej oraz wewnątrz budynku na totemach multimedialnych. Do każdego z lokali przynależne są skrzynki pocztowe umieszczone w korytarzach przy wejściach (opcjonalnie nasza firma oferuje płatną usługę odbioru korespondencji).Obiekt posiada bezpłatny duży parking dla najemców oraz ich klientów. Budynek jest dozorowany całodobowo.

W swojej ofercie posiadamy lokale o różnych powierzchniach.

Cena za najem: 2500 zł netto (cena obejmuje prąd, ogrzewanie oraz skrzynkę na listy)